Beczki na deszczówkę


Beczki na deszczówkę cieszą się rosnącą popularnością. Jest to efekt z jednej strony nieustannego wzrostu rachunków za wodę, z drugiej zaś rozwoju i edukacji społeczeństwa w zakresie ochrony środowiska.

Beczki na deszczówkę to idealne rozwiązanie, niewymagające żadnego zezwolenia ani nawet zgłaszania do urzędów, jak w przypadku dużych instalacji podziemnych. Naziemne instalacje to najprostsza metoda gromadzenia wody deszczowej. Sposób i miejsce montażu beczki zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Beczkę na deszczówkę z powodzeniem można zamontować pod każdą rynną w domu lub garażu czy też pod wiatą.

Dostępność pojemności od 30l do 1000l daje możliwość dopasowania rozmiaru beczki do miejsca, w którym zamierzamy zbierać wodę deszczową. Przy instalacjach naziemnych nie potrzebujemy dodatkowych pomp, a podlewanie odbywa się z wykorzystaniem grawitacji. Takie zastosowanie beczek na deszczówkę znacznie obniża koszt instalacji nawadniającej ogródek czy trawnik.

foto z galerii beczki na deszczówkęfoto z galerii beczki na deszczówkęfoto z galerii beczki na deszczówkęfoto z galerii beczki na deszczówkę

Masz jakieś dodatkowe pytania?

Zadzwoń lub napisz email. Odpowiemy bardzo szybko.

Skontaktuj się